arsprill@tlen.pl

Nowe Miasto Lubawskie / Poland

© 2023 
Premierarena Beats

OFERUJEMY NA SPRZEDAŻ PRAWDZIWE EKSKLUZYWNE BITY

CZYM SĄ EKSKLUZYWNE BITY?

Co rozumiemy przez „prawdziwie ekskluzywne bity”? Większość producentów oferuje swoje bity na prawach dzierżawy i jednocześnie na wyłączność. Oznacza to, że zakupiony beat na wyłączność zwykle nie jest w 100% ekskluzywny. Innymi słowy, bit był prawdopodobnie dzierżawiony wcześniej przez innych artystów. Jeśli kupisz taki bit z wyłącznymi prawami, masz nieograniczone prawa, a producent nie może już sprzedawać bitu. Ale zwykle nie jesteś jedynym właścicielem bitu. Wszystkie bity, które znajdziesz na naszej ekskluzywnej stronie z beatami, nigdy wcześniej nie były sprzedawane i są całkowicie nieużywane. Nasze ekskluzywne bity są sprzedawane raz z wyłącznymi prawami, a następnie usuwane ze sklepu. Kupując nasze tanie ekskluzywne bity , nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale także posiadasz bit, którego nikt inny nie może używać.

Jeśli chodzi o zakup bitu, artysta ma zwykle do wyboru dwie opcje. Artysta może albo wydzierżawić beat(y), co zwykle wiąże się z ograniczeniami, albo kupić wyłączne prawa do beatu(ów). Pierwsza opcja dzierżawy bitu nie oznacza, że ​​artysta jest właścicielem bitu. To o wiele bardziej przypomina „wypożyczanie” bitu. I nieograniczona liczba innych artystów może dzierżawić ten sam bit. Drugą opcją jest zakup ekskluzywnych bitów. Wyłączne prawa dają kupującemu nieograniczone prawa komercyjne do bitu. Oznacza to, że każdy, kto kupi bit, będzie miał wyłączne prawa i wyłączne 
korzystanie z bitu. Jeśli szukasz prawdziwych, w 100% ekskluzywnych bitów, to dobrze trafiłeś. Wszystkie ekskluzywne bity w sklepie z beatami powyżej to w 100% ekskluzywne utwory instrumentalne. Innymi słowy, kupujący jest jedynym właścicielem bitów. Robimy to, ponieważ teraz wiemy, jak trudno jest być aspirującym artystą. A ekskluzywne bity hip-hopowe mogą bardzo szybko nadwyrężyć Twój budżet. Naszą misją jest pomaganie niezależnym artystom. Dlatego oferujemy tanie ekskluzywne bity na sprzedaż w bezkonkurencyjnej cenie.

Możesz sprzedawać swoje utwory i przesyłać je do platform streamingowych, takich jak Spotify, bez ograniczeń dotyczących liczby sprzedaży lub odtworzeń. Nasze licencje na bity są zawsze w 100% wolne od tantiem.

Wszystkie bity są dostarczane jako nieoznakowane, wysokiej jakości pliki MP3, WAV i WAV-Trackouts. Dzięki temu możesz profesjonalnie miksować i masterować swoje utwory. Dołączona jest również podpisana umowa licencyjna.

Wszystkie Ekskluzywne Bity Na Tej Stronie Nigdy Wcześniej Nie Były Sprzedawane Ani Używane. Stajesz Się Jedynym Właścicielem Bitów. Sprzedane Bity Na Wyłączność Zostaną Natychmiast Usunięte Ze Sklepu.

NIEOGRANICZONE PRAWA

MP3, WAV i TRACKOUT

NIEUŻYWANE EKSKLUZYWNE BITY

FACEBOOK